Monday, June 15, 2015

Semiosalongi viies hooaeg on lõppenud!

Suur tänu kõigile osalistele - kuraatoritele, lektoritele, kohvikupidajatele, disaineritele ja publikule!
Lõppenud aasta on Semiosalongi jaoks märgiline teetähis.

Suvel andsime seminarisarja kogumiku välja, mille viimased eksemplarid on nüüdseks rariteetidena paaris kohas veel saadaval. Sügisest alustasime koostööd kahe uue kuraatoriga Tartus - Iiris Viirpalu ja Mirjam Parvega, kes ühendasid semiootikat näiliselt kaugemate erialadega nagu näiteks füüsika ning otsisid kokkupuutepunkte kirjanduslokaalis Arhiiv. Aitäh kõigile asjaosalistele!

Tallinnas sattus Semiosalongi seminarisari Eesti Humanitaarinstituudi antropoloogia bakalaureuseõppekava kohustuslikuks aineks, nii et Tallinna kuraatorid Piret Karro ja Kristin Orav sidusid semiootikat osalusvaatluse teemakatuse kaudu antropoloogiaga veinibaaris Paar Veini. Aitäh siingi lektoritele, baaripidajatele, meie ihudisainerile, publikule ja tublidele tudengitele, kes seminarides usinalt märkmeid kirjutasid!

Hooaeg lõppes toreda uudisega - nimelt otsustas Eesti Semiootika Selts pärast viieaastast tegutsemist premeerida korraldajat Piret Karrot aukirjaga "Semiootiline jälg".
Auhinna vastuvõtjana olen ESSile väga tänulik ning laiendan sära ja kiitust kõigile kaaslastele, kelleta see töö poleks tehtav olnud, eriti Semiosalongi teisele põhikuraatorile ja kogumiku väljaandjale Kristin Oravale.

Suur tänu kõigile, mõnusat ajaveetmist suvises omailmas ning kohtumiseni järgmistel kordadel!No comments:

Post a Comment